GÉPKEZELŐ
Felhasználó
Ár nélkül

GÉPKEZELŐ

Alsózsolca Borsod-Abaúj-Zemplén Feltöltve: 2017/01/06

Feladatok:

• Anyagmegmunkálás lyukasztó és hajlító gépeken
• Termelő gépek kiszolgálása
• Gyártási méretek ellenőrzése tolómérővel műszaki rajz alapján
• Termék minőségének gyártás közbeni biztosítása

Elvárások:
• Minimum szakmunkás végzettség
• Műszaki rajz magabiztos olvasása
• Tolómérő, mozgószárú szögmérő ismerete (napi szintű használathoz)
• Megbízható személyiség, felelősségtudat
• Büntetlen előélet
• Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:
• Fémipari (pl. géplakatos, szerszámgép lakatos, esztergályos) középiskolai végzettség
• NC / CNC vezérlésű gépek ismerete
• Alapfokú számítógépes ismeret

Amit ajánlunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Többműszakos munkarend
• Versenyképes jövedelem
• Béren kívüli juttatások
• Ingyenes céges buszjárat / útiköltség térítés (bérlet és üzemanyag is)

Munkavégzés helye:

Alsózsolca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát az iroda.miskolc@adecco.com vagy bence.gulya@adecco.com e-mail címre.

Munkakör leírása

Állás ajánlat
Teljesidő

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója
alsózsolcai telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat.

Üzenet küldése a hirdetőnek

2015 © aprón.hu Minden jog fenntartva. | Szükséged van valamire? Keresd az aprón! Meguntál valamit? Add el az aprón!