Észak Nemetországba VÍZ-, GÀZ-, FÜTÈSI- KLIMA technikai szerelö
Felhasználó Arbeitsagentur Rosemann
Ár nélkül

Baranyahídvég Baranya Feltöltve: 2016/11/07

Munkakör leírása

Állás ajánlat
Arbeitsagentur Rosemann
Teljesidő
17,00 Euro / óra

2-3 éve

befejezett képzés és munkatapasztalat a várható feladatokban
német nyelvtudás (minimum bemutatkozás és szakmai megértés)
komoly kiköltözési szándék

ANLAGENMECHANIKER/IN - SANITÄR-, HEIZUNGS- UND KLIMATECHNIK / VÍZ-KLIMA-FÜTÉSSZERELÖ
Ügyfelünk számára keresünk víz-klima-fütésszerelöket Németországba – fix foglalkozásra
A lehető leghamarabbi kezdéssel.
Feladatok közé tartozik:
Feladatok a Fütésszerelés és ügyfélszolgálat körül, legtöbb privát/családos házakban
Támogatás a Gázfütés-Hőszivattyú-Fatüzelés-Pellet-Solarteknika szolgáltatásában
Új felépités, felújítás, karbantartás
Beállítás kritériumok:
Megbízhatóság, pontosság
Motiváció és a munka élvezete
jó modor az ügyfelek felé
Kommunikációs képség és csapatjátékos
B-kategóriás jogositvány
Ezt várhatja a munkavállalót:
hosszú távú, biztonságos munkahely
Változatos tevékenységek, jó csapat
Fizetés végzettség és megállapodás alapján
Ha érdekli az Állás, akkor Önéletrajzát, szakmai képzését igazoló okiratainak
másolatát a követekező emailcímre kérjük megküldeni:

állandó, határazatlan

megbízható, régi cég

Üzenet küldése a hirdetőnek

További hirdetések tőle: Arbeitsagentur Rosemann

2016/11/07

Észak Nemetországba VILLANYSZERELÖk

ÁllásIngyenes
2015 © aprón.hu Minden jog fenntartva. | Szükséged van valamire? Keresd az aprón! Meguntál valamit? Add el az aprón!