KARBANTARTÓ CSOPORTVEZETŐ
Felhasználó
Ár nélkül

II. kerület Budapest Feltöltve: 2016/11/02

Feladatok:

8 fős karbantartási csoport munkájának irányítása
mechanikus és elektromos karbantartási feladatok végrehajtása, karbantartási tervek elkészítése, megelőző karbantartások elvégzése
karbantartási dokumentáció vezetése

Elvárások:

technikusi végzettség
mechanikus ÉS elektromos karbantartásban szerzett több éves tapasztalat (elengedhetetlen feltétel mindkét karbantartási területen szerzett jártasság)
épületüzemeltetési tapasztalat
gyártóüzemi tapasztalat
jó kommunikációs képesség
önálló munkavégzésre való képesség

Juttatások, ajánlat:

Előnyös juttatási csomag várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

Heves megye

Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Munkakör leírása

Állás ajánlat
Teljesidő

3-5 év

Elvárt végzettség:

Szakmunkás / Egyéb szakiskola
Középfokú tanfolyam
Szakközépiskola

Ügyfelünk egy több, mint 20 éve sikeresen működő vállalat Magyarországon. Most Hatvanhoz közeli üzemükbe keresünk technikumi végzettséggel rendelkező szakembert karbantartó csoportvezetői munkakörbe. Mechanikus és elektronikus karbantartásban jártas, tapasztalt üzemi dolgozók jelentkezését várjuk az alábbi pozícióba:

Üzenet küldése a hirdetőnek

2015 © aprón.hu Minden jog fenntartva. | Szükséged van valamire? Keresd az aprón! Meguntál valamit? Add el az aprón!