Járműfényező állás Németországban
Felhasználó Új Munka
450 000 Ft

Öhringen, Németország V. kerület Budapest Feltöltve: 2016/10/26

Munkakör leírása

Állás ajánlat
PS Personalservice GmbH
Teljesidő
450000

3-5 év

Elvárásaink:
- jármű vagy ipari fényezői végzettség
- 3-5 éves szakmai tapasztalat
- megbízhatóság
- csapatjátékos
- német nyelvtudás

Határozatlan idejű szerződést biztosítunk német bejelentéssel.

A PS Personalservice GmbH már 20 éve nagy meggyőződéssel és sikerekkel vesz részt a munkaerő kölcsönzésben és közvetítésben! Cégünk egy regionális Baden-Württemberg-i
munkaerőkölcsönző vállalkozás, három székhellyel:
• Heilbronn
• Bietigheim-Bissingen
• Öhringen
Szolgáltatásaink különböző komponensekből állnak, melyek egymás közt szabadon kombinálhatóak vagy egyenként is használhatóak. Munkavállalóink rövid, közepes és
hosszú távon állnak a cégeink rendelkezésére a következő területeken:
• kereskedelem
• ipar
• építőipar
• szociális szakmák
• egyéb szolgáltatások
Szolgáltatásunkkal optimálisan kapcsoljuk össze a munkaerőpiac igényeit és ajánlatait. A tökéletes állás minden munkavállalónak és jelentkezőnek munkánk fő célja.

Üzenet küldése a hirdetőnek

2015 © aprón.hu Minden jog fenntartva. | Szükséged van valamire? Keresd az aprón! Meguntál valamit? Add el az aprón!