Call center operátor fix + kiemelkedő jutalékkal !!!
Felhasználó Lia
Ár nélkül

XIII. kerület Budapest Feltöltve: 2016/12/09

Cégünk wellness területén működő dinamikusan fejlődő, stabil független nemzetközi vállalkozás , mely 20 éve sikeresen áll az egészségmegőrzés szolgálatában.

Új munkatársakat keresünk Call Operátor pozícióba januári belépéssel.

Amit nyújtunk:

- Rugalmas munkaidő, igényre szabottan napi 4- 6 -8 órás beosztással heti 5 napban .

- Versenyképes fix fizetés ( 130. 000 Ft ) + átlagon felüli teljesítmény arányosan növekedő jutalék , mellyel 200-280.000 ezer Ft –ot vihet haza!

- Bejelentett munkaviszony

- Fiatalos csapat családias hangulatú környezetben

Amit mindezekért cserébe elvárunk:

- Értékesítési szemlélet
- Call centerben szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
- Kitartó, proaktív hozzáállás
- Tanulékonyság,megbízhatóság
- nyelvtudás előny

Jelentkezés módja: Önéletrajz megküldésével a lelekrozsa@gmail.com e-mail címre.

E-mail tárgya: "Call Center Operátor"

Munkakör leírása

Állás ajánlat
Nincs meghatározva
fix + jutalék

előny

alkalmazott

Üzenet küldése a hirdetőnek

2015 © aprón.hu Minden jog fenntartva. | Szükséged van valamire? Keresd az aprón! Meguntál valamit? Add el az aprón!